אודות חמלה

שלום, שמי חמלה, יוצרת בשמים מחומרים טבעיים.
מעל עשור שאני עוסקת בבשמנות -יוצרת ניחוחות משמנים אתריים, אבסולוטים ומיצויי צמחים.
את הרומן שלי עם בושם התחלתי מתוך מפגש מעמיק עם הרפואה שהשמנים האתריים יכולים להביא לחיי, מצאתי שכאשר אני מלחינה ניחוחות אני מגיע למקום בתודעה שאין אליו שער אחר- וזה מקום של שלווה עמוקה, חיות רוטטת, השראה אינסופית -מה שאני קוראת לו 'מקום של רפואה'. מקום המאפשר לפרמט את תודעתי מחדש, ולהתכוונן לתדר הזך שלי.

תהליך יצירת בושם הוא תהליך קומפוזיציה ארוך (לוקח שנה ואף מספר שנים לדייק את היצירה)
הכולל העלאת החוויה אותו אני רוצה לספר, העברתו לאקורדים ריחניים, אשר מתנדפים מעור המתבשמת בתהליך מדורג, -כאשר אקורד חדש נפתח, והישן מתפוגג, -ממש כמו סימפוניה מוזיקלית.

הבושם מספר סיפור דינמי-אבולוציוני, בעל מורכבויות, שינויים וסודות המתגלים במשך שעות. כל הזמן מתוך מערכת יחסים עם הכימיה של המתבשמת, בשיתוף פעולה עם האופי הניחוחי של עורך.
בושם טבעי אינו מסתיר את הריח הטבעי שלך, אלא פועל כעיטור יפה לאישה אהובה.
אני מקפידה על איכות מעולה בבשמיי -כל בושם שאני משחררת לעולם מחזיק על העור שלי לא פחות מ- 6 שעות (משתנה בהתאם לכימיה של המתבשמת). איכות המיצויים היא בלתי מתפשרת, וכשאני אומרת שהמוצר הוא טבעי -אני ממש לא מעגלת פינות; אני מקפידה על כך מתוך אידיאולוגיה אישית.  הצמחים הם ממקורות המתחשבות בסביבה; גידול אורגני כאשר ניתן, ליקוט באופן אחראי שלא פוגע בתפוצת הצמח, בעת קניית חומרי הגלם אני משתדלת לתמוך בתרבויות אדמה מסורתיות ברחבי העולם (כל צמח והאדמה עליה היא מיטיבה לצמוח, והאזור האידיאלי בה ניתן למצות את ניחוחה).

אני מאפשרת לנשים המחזיקות בערכים גבוהים בהקשר לבריאותן, איכות הסביבה והטוב האותנטי שנמצא מאחורי המוצרים שהן צורכות, לקבל בושם שכולו טוב -מתחילתו ועד סופו. כך תוכלי בלב שלם להשתמש במוצר שאת יודעת שהוא טוב לך ולסביבתך, מתוך נאמנות למערכת היחסים האוהבת המתחוללת בתוכך.

אני מזמינה אותך לטייל באתר, לקרוא את הסיפור מאחורי כל ניחוח.

אני מזמינה אותך לבחור לך בושם, שיוכל ללוות אותך ביום יום של חייך או לאירועים מיוחדים, שיוכל לעורר אצלך את המקום הצלול הזה בפנים, הקשוב, הנוגע,

שיוכל לתת לך את הרקע עליו תספרי את הסיפור שמאחורי הניחוח שלך.
את מוזמנת ליצור איתי קשר עם כל שאלה, תהייה, או רצון לשוחח העולה בך בעת ביקורך באתר.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות